Pachet Aparat de sudura de tip invertor Rotor RW-MINI300 + Surubelnita pe acumulator Rotor RSD36, masca de sudura automata, 300A, Diametru electrozi 1.6-4mm, Accesorii incluse
Marcă: Rotor
Cod produs: MGD711998
Categorii: Bricolaj
Stoc Epuizat
Produs de la MegaDepot
Invertorul de sudura ROTOR RW-MINI300 este un echipament de sudura modern si eficient, care a fost proiectat pentru a satisface nevoile celor mai exigenti profesionisti in domeniu. Alimentat la tensiunea standard de 220V, la frecventa de 50Hz, acest...
Recomandari
Trusa de lipit tevi DDT PP-R 600 W,3 acesorii