Polizor Unghiular,Model ELPROM 880W, 125 MM, M14, 11000 RPM, Flex Elprom- EMSU-880-125
Marcă: ELPROM
Cod produs: BEM1170
Categorii: Bricolaj
Stoc Epuizat
Produs de la MegaDepot
Polizorul unghiular ELPROM EMSU-880-125 este un dispozitiv semi-profesional, cu disc de 125mm, avand o putere a motorului de 880W, ce se poate utiliza pentru lucrari de debitare si slfuire a diferitelor tipuri de materiale. Tensiunea alimentara: 230 V Putere...